Konya Trafo Hurdası

By | Aralık 8, 2019

konya 2. el trafo, konya trafo geri dönüşüm, konya trafo testi, konya trafo bakımcısı, Konya trafo hurdası gibi terimlerle bizlere ulaşabilirisiniz.

Gerilime bağlı olarak çalışan trafolar genel olarak ağır elektrik gücüne ihtiyaç duyulan fabrikalarda veya tesislerde kullanılan elektrik malzemelerinden birisidir. Kısacası üretim yapan veya üretim benzeri süreç işleten fabrikaların mutlaka ihtiyaç duyduğu bir malzemedir. Trafo üzerine gelen elektrik enerjisini belli bir voltaja göre ayarlayarak dağıtan diğer adıyla dağıtım trafosu olarak bilinen bir malzeme olarak da aklımızda kalmalıdır. Köyün elektriğini evlere dağıtan, şehir elektriklerini evlere dağıtan bir yapıyla çalışır. Trafolar yağlı tip ve kuru tip olarak ikiye ayrılmaktadır. Piyasada fazlaca yağlı tip trafo kullanılmaktadır. Ancak gerek hava şartlarından, gerekse yüksek gerilime maruz kalmaları gibi etkenlerden fazlaca etkilenerek arıza yapabilmektedir. Trafoların bakım ve onarımı yüksek maliyetler gerektirdiği için sıfırıyla yenilenmesi çoğu zaman tercih edilen unsurlardan birisidir.

Konya trafo hurdası olarak bizim telefon numaramızı telefonlarınıza kayıt etmenizi öneriyoruz. Trafo üretim, bakım, imalat, onarım, sıfır trafo satışı, trafo testi gibi birçok çalışma sürecimiz vardır. Hurda trafo olarak gördüğünüz tüm trafolara neredeyse ikinci el trafo değerinde fiyat vererek sizlerden alıyoruz. Almış olduğumuz trafonun bakımını yapmak veya içerisindeki malzemeleri kullanmak için yüksek fiyata aldığımızı bilmenizi isteriz.

Konya’nın her yerinden, her ilçesinden ve her mahallesinden trafo alımı gerçekleştirmekteyiz. Tek yapmanız gereken satmak istediğiniz arızalı veya ikinci el trafonun resmini whatsapp üzerinden bize iletmenizdir. Hızlı bir şekilde fiyatlandırıyoruz ve nakliye, yükleme bize ait olacak şekilde konya ikinci el trafo alımı gerçekleştiriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir