Gebze Fan Hurdası

By | Aralık 9, 2018

Gebze Fan hurdası Atıl durumda olan, sanayi, ev ve iş alanlarında bulunan ekonomik ömrünü tamamlamış ürün, araba, makine, eşya ve imalat artığı parçaları en son kullanan kişiden alarak ayrıştırma ile gerekli ebatlarda parçalama işlemlerini yaparak sınıflandıran ve geri dönüşüm yapacak olan firmalara gönderilmesi bu konuda uzman olan kişiler tarafından yapılmaktadır. Hurdacı adı verilen bu kişiler artık kullanılma imkanı olmayan ancak geri dönüştürülebilen ürünleri toplayarak ayrıştırırlar, fakat geri dönüşüm yapmazlar. Artık kullanılmayan birçok parçanın geri dönüşümünü yapılabilmesi için toplama ve ayrıştırma işlemi yapan kişilerin bu konuda bilgi ve deneyim sahibi olması gerekmektedir. Bunun en önemli sebebi ise toplama işlemi esnasında karşılaşılabilecek zehirli atıkların ayırt edilememesi sonucunda ciddi zararlar meydana gelebilme ihtimalinin bulunmasıdır. Hurdacı olarak görev yapan kişilerin zehirli atıkları tanıyabilmesi gerekmektedir.

Geri dönüşüm zincirinin en önemli halkaları arasında bulunan hurdacılık sayesinde geri dönüşüm imkanı bulunan ve artık kullanılamayan atıklar, geri dönüşüm yapan firmalara ulaştırılmakta ve böylece doğanın korunması büyük ölçüde sağlanabilmektedir. Hurdacılık mesleği sayesinde doğal kaynaklarımızın hızlı bir şekilde tükenmesinin önüne geçilir, enerji tasarrufu sağlanır, çevrede bulunan atık miktarı büyük ölçüde azalır ve ekonomiye katkı sağlanmış olur. Geri dönüşümün yapılmasında atıkların toplanması ve ayrıştırılması son derece önemlidir. Bu nedenle elinizde bulunan ve geri dönüşüm imkanı bulunan tüm atıkların, hurdacı olarak hizmet vermekte olan firmalar aracılığı ile toplanmasını ve ayrıştırılmasını sağlayabilir, doğanın korunmasına, ülke ekonomisinin gelişmesine sizde bir katkıda bulunabilirsiniz.

Firmamız, piyasada bulunan geri dönüşümü yapılabilecek olan atıkları toplama ve ayrıştırma hizmetleri vermektedir. Sanayi alanında fazlasıyla bulunan fanlarda, geri dönüşümü yapılabilecek ürünler arasında bulunmaktadır ve hurdacı hizmetleri vermekte olan firmamız artık kullanılma imkanı olmayan fanlarınızı yeniden değerlendirilebilmeleri için sizden satın alabilmektedir. Kullanmadığınız ve atık olarak düşündüğünüz tüm fan çeşitlerinizin geri dönüştürülme işlemlerine tabi tutulması için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamızın ekipleri, belirttiğiniz adrese gelerek fanlarınızı alacak ve gereken işlemleri yapacaklardır.

Sizin artık kullanılmayacağını düşündüğünüz, çöp olarak nitelendirdiğiniz birçok atık doğayı koruyabilmek adına geri dönüştürülebilmektedir. Özellikle dünyada doğal kaynakların büyük bir hızla tükendiği bir dönemde yaşadığımız için geri dönüşüm eski dönemlere göre çok daha fazla önem kazanmaktadır. Sizde doğanın ve çevrenin korunmasına bir katkıda bulunabilmek amacıyla firmamızın alım ve satım hizmetlerinden yararlanabilir, kullanmadığınız ve geri dönüşüm özelliği bulunan atıklarınızın yeniden değerlendirilebilmesi imkanını kolaylıkla yaratabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir