Çorlu Trafo Hurdası

By | Aralık 1, 2019

Tekirdağ Çorlu Trafo Geri Dönüşüm

Türkiye’nin önemli sanayi kuruluşlarına ev sahipliği yapan Çorlu bilindiği üzere geri dönüşüm kategorisinde de önemli bir yere sahiptir. Bu başlığımızda sizlere Çorlu trafo hurdası ve geri dönüşümü hakkında nasıl bir alım süreci işlettiğimizden bahsedeceğiz. Çorlu 2. El trafo alımı başta olmak üzere yanık trafo, arızalı trafo ve patlamış olan trafoların alımını gerçekleştirmekteyiz. Bizimle iletişime geçerek Çorlu hurda trafo fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Trafo Ne Amaçla Kullanılır?

Trafoların ne amaçla kullanıldığı veya ne işe yaradığı bilgisini sitemizde sadece dipnot olarak belirtmekte fayda olduğunu gördük. Fabrikalar, köyler, villalar, taş ocakları, çimento fabrikaları vs. bu gibi işletmelerde veya kısacası elektriğe ihtiyaç duyulan her yerde trafolar kullanılmaktadır. Elektrik gerilimini birden fazla alana dağıtmak için kullanılır. Elektrik enerjisini yükseltmeye veya düşürmeye yarayan bu ekipmanın kuru tip olanları ve yaygın olarak kullanılan yağı tip trafolar gibi çeşitleri bulunmaktadır. Yüksek gerilime maruz kalması veya hava şartları gibi etkenlerle arızalanmasına sıklıkla karşılaşmaktayız. Alüminyum sargı ve bakır sargı gibi materyaller ile elde edilmektedir.

Çorlu Hurda Trafo Alımı

Çorlu trafo geri dönüşüm firmamız ile iletişime geçerek elinizde bulunan atıl vaziyette olan trafonuz için bizden fiyat teklifi alabilirsiniz. Kilo bazında fiyat verebildiğimiz gibi trafo çalışır durumdaysa ise daha farklı bir fiyat anlayışımız ile sizlere fiyat sunmaktayız. Çorlu trafo alımı için bizim farklı bir şehirde olmamız fiyatımızda herhangi bir değişiklik yaratmaz.

Çorlu Trafo Alanlar

Birçok trafo imalatı, bakımı, onarımı, üretimi, alım ve satımını yapan firmalara veya geri dönüşüm süreci ile ilgilenen hurdacılara hurda trafo satabilirsiniz. Ancak emin olabilirsiniz ki bizim vereceğimiz fiyatları duymadan, bizden fiyat almadan satmamanızı öneriyoruz.  Çorlu ikinci el trafo alan firmalar arasından bizi tercih etmeniz durumunda ödeme peşin olarak tarafınıza aktarılmaktadır.

Tekirdağ Çorlu Hurda Trafo Alımı

Birçok firma, fabrika büyümeye gittiğinde çoğu zaman mevcut trafo sistemlerinin yetersiz gelmesinden dolayı trafo ve ekipmanlarında değişiklik yapmak durumunda kalmaktadır. Örneğin, mevcut yapıda 1250 KVA kullanan bir fabrika 1600 KVA trafo kullanmak durumunda kaldığı zaman bir önceki 1250 KVA trafoyu satmak durumunda kalabilmektedir. Çünkü mevcut yapısında değişiklik göstermiş ve 1600 KVA trafo sistemine geçmesinden sonra diğeri bir işine yaramayacaktır. Aynı durumu arızalı trafo için veya küçülme gibi eylemlerde de satma aşamasında olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir